Lekcja 10. Przesyłanie argumentów do funkcji z poziomu linii komend

W ostatniej lekcji chcielibyśmy nauczyć Cię przesyłania argumentów do funkcji z poziomu linii komend. Jest to całkiem przydatna umiejętność, a jeśli jesteś studentem to zapewne nie raz natkniesz się na zadanie, w którym trzeba będzie ją wykorzystać. Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym (“Read more”)!

To już ostatnia lekcja dotycząca podstaw programowania w języku C++. Po opanowaniu przedstawionego materiału powinieneś być w stanie napisać prosty program, a także będziesz miał otwartą drogę do nauki programowania obiektowego (czy to w C++, czy to w Javie). Z biegiem czasu postaramy się zaprezentować tutaj lekcje programowania obiektowego, a także trochę przykładów do przedstawionych lekcji.

Jeśli jesteś studentem lub w najbliższej przyszłości masz zamiar nim zostać możemy Cie zapewnić, że jeśli wybierzesz Wydział Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej to opanowanie wszystkich przedstawionych przez nas w kursie zagadnień powinno wystarczyć na zaliczenie Podstaw Programowania na co najmniej dobrą ocenę.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.